zenitnye-fonari-doma

Зенітні ліхтарі

от 225 € за м²

Стало актуально і вигідно застосовувати в звичайних будівлях творчі архітектурні рішення. Тепер замість суцільного даху, який не пропускає денне світло, ставлять алюмінієві зенітні ліхтарі. Вони мають масу переваг, їх монтаж і експлуатація не б’ють по гаманцю, а виглядає виріб першокласно.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.
СТИЛЬНІ, НАДІЙНІ, ДОЛГОВІЧНІ
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Що вони собою являють

Виглядає установка як світлопрозора покрівля будівлі, що дозволяє збільшити кількість природного освітлення в приміщенні. Також часто вона виконує функцію видалення диму (наприклад, при пожежній небезпеці) і вентиляції. Це не імітація попадання в кімнату розсіяного сонячного світла, а використання природних ресурсів, що приносять користь у будівлях різного призначення.

Тому ціна на зенітний ліхтар залежить від безлічі факторів, у тому числі, від типу конструкції. Їх розрізняють по формі купола:

 1. Арочні. Назва відповідає форм-фактору – вони виконані у вигляді арки, дугоподібні, без кутів.
 2. Подвійні. З ними покрівля стоїть “будиночком”, виглядає вишукано і дорого як зовні, так і зсередини.
 3. Плоскі. Їх часто роблять у вигляді одного великого або середнього розміру вікна, вбудованого в загальну площу даху.

А якщо розглядати конструктивні відмінності, то зазвичай клієнти вибирають між такими різновидами:

 1. Точкові. Являють собою невеликі за габаритами пристрої, їх параметри обмежуються 2-мя метрами. Часто використовуються в якості елемента димовидалення та вентиляції.
 2. Стрічкові. Їх застосовують у великих покрівельних отворах з максимальною шириною в 8 метрів, але обмежень по довжині немає. Такі замовлення нерідко призначені для промислових будівель, для більших варіантів передбачається інша схема монтажу, що базується на збірної основіі.

Кожен з параметрів вибору являє собою важливий аспект, що впливає не тільки на зовнішній вигляд будівлі, але і на її функціональність, в цілому. Однак ще при підборі виробу можна визначитися з набором основних можливостей:

 • освітлення (передбачає глухі вікна, просто пропускають сонячне світло);
 • вентиляція (для цього проводять монтаж додаткової системи воздухооборота, витяжки);
 • видалення диму, відведення продуктів горіння, щоб люди могли в надзвичайній ситуації оперативно покинути будівлю з мінімальними ризиками для здоров’я;
 • наявність люків для виходу на покрівлю (для отримання доступу до запасного ходу, полегшеного обслуговування конструкції).

Світловий ліхтар на даху може мати різні варіації виконання і функціоналу. Варто враховувати все до дрібниць, щоб максимально наблизити результат до потреб користувачів.

Особливості та елементи системи управління люками

Якщо Ви вибрали виріб з одним або декількома люками, то управління може бути пов’язано з регулюванням вентиляції або димовидаленням. Іноді присутні обидві можливості. При цьому елементами даної системи обов’язково будуть:

 1. Виявлення. До них відноситься набір пристосувань, призначених для виявлення появи в повітрі потенційно небезпечних хімічних домішок. Також сюди можна включити прилади для відстеження погодних умов (дощ, вітер, температура та інші), щоб система могла відреагувати на них відповідно до заданої програми.
 2. Управління. Це щити і пульти, що дозволяють власноруч регулювати положення об’єктів.
 3. Виконання. Всі механізми і пристосування, які виконують функції відкривання і закривання.

Як стрічкові, так і точкові зенітні ліхтарі в обов’язковому порядку управляються хоча б одним із способів:

 • автоматичним (за допомогою статичних приладів, безпосередньо підключених до системи);
 • ручним (для регулювання механізму потрібні фізичні зусилля);
 • дистанційним (кнопка пульту або “розумний будинок”).

Рекомендується перед монтажем купольної конструкції з люком або без нього додатково проконсультуватися з професіоналами. Фахівці в ALPRI допоможуть Вам уникнути переплати і зайвої витрати ресурсів, також вони підкажуть важливі нюанси в підборі і експлуатації установки, що впливають на довговічність виробу.

Переваги

Будь-який купол на даху зі скла завжди виглядає ефектніше і естетичніше, ніж більшість альтернативних варіантів. Однак на цьому позитивні особливості пристрою не закінчуються. Можна сміливо говорити, що навіть простий глухий профіль з алюмінію зі стандартним склопакетом має такі переваги:

 1. Залучення ресурсу природного освітлення.
 2. Рівномірний розподіл світла по приміщенню, що комфортно для очей.
 3. Відсутність необхідності переплати за електроенергію.
 4. Теплоізоляція і захист від зовнішнього шуму.
 5. Відносно невисокі розцінки на матеріал і послуги монтажу.
 6. Тривалість експлуатації.
 7. У надзвичайній ситуації виріб може послужити ходом для димовидалення.

Якщо є функція провітрювання, то зазвичай передбачається максимально ефективна зміна повітря в приміщенні.Тепла повітряна маса видаляється з верхньої частини кімнати, замінюється на свіжу, після чого починається циркуляція частинок. Можна використовувати рухливі частини для виведення диму в разі появи його джерела.

Промислові зенітні ліхтаріПодвійні, плоскі і арочні зенітні ліхтарі від ALPRI володіють всіма вищеописаними перевагами в повному обсязі. Ви самі здивуєтеся, наскільки візуально просторніше і комфортніше стало після установки таких вікон на покрівлі. це:

 • презентабельно виглядає;
 • не вимагає особливих витрат в обслуговуванні і не складно в догляді;
 • довговічно і надійно (є чималий гарантійний термін);
 • економія як природних, так і фінансових ресурсів.

Ми знаємо, як створити якісний пристрій, який легко монтується, естетично виглядає і в інтер’єрі, і в екстер’єрі. Таке рішення може позитивно позначитися на статусності зовнішнього вигляду споруди, залучити потенційних клієнтів.

Купол на даху зі скла – не просто гарно, як доводить практика, такий варіант оформлення покрівлі має масу плюсів. Також його можна дуже стильно вписати в сучасний дизайн, забезпечити відмінне освітлення в денний час, що не потребує електрики. Часто після установки спостерігається краще збереження тепла всередині, адже сучасні технології дозволяють за допомогою однієї конструкції вирішити відразу кілька проблем.

З чого вони складаються: що потрібно знати перед покупкою

Придбання такого виробу дає можливість власнику скористатися дарами природи: використовувати сучасні технології для ефективного застосування сонячного світла. Однак стрічкові зенітні ліхтарі вимагають особливого підходу до вибору, адже саме від цього залежить, скільки користі принесе обновка. Для початку варто скласти уявлення про конструктивні складові об’єкту:

 1. Цоколь – металева основа, що складається з оцинкованих листів, які мають товщину 1,5 мм, висота даної частини становить 40 см. Завжди закладається утеплювачем і має два різновиди: пряму і похилу.
 2. Каркас кріпиться зверху, фіксує прозору частину вікна і притискається до основи болтами з нержавіючої сталі.
 3. Люк – являє собою зварний алюмінієвий пристрій невеликої ваги, по контуру встановлюється ущільнювач.
 4. Механізм відкривання люка – забезпечує регулювання конструкції, буває трьох видів: пневматичний, автоматичний (обидва виконують функцію видалення диму і вентиляції), а також ручний (вихід на дах).
 5. Заповнення – полімерна плита із заданою товщиною, яка часто складає 1-4 см (за вибором клієнта).

У ALPRI кожен зенітний ліхтар (купол, піраміда, двосхилі або плоскі форми) має високу якість, незалежно від складності проекту. Ми використовуємо інноваційні технології, що дозволяють пропрацювати кожну деталь, щоб установка відповідала вимогам. Складні форми, вигини і унікальні архітектурні ситуації – це ще один привід довести, що фахівці нашого підприємства дійсно майстри своєї справи.

Наши работы

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку і наші менеджери зв’яжуться з вами
найближчим часом для уточнення всіх деталей.

  Отримайте точні ціни на виріб

  Вартість виробу з урахуванням доставки і монтажу, підкаже консультант. Телефонуйте:

  0 800 300 666

  Не знаєте, який розмір виробу потрібен?

  Вам допоможе замірник, який врахує всі нюанси для розрахунку остаточної вартості.
  Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: