ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ

46 € за м²

Навісний вентильований фасад – це багатошаровий виріб, що складається з каркаса з алюмінієвого профілю і декоративно-функціональних панелей. Зазвичай, вони виготовляються з полімерів, штучного або натурального каменю, композитних матеріалів. Вентильовані фасади мають високу жорсткість і міцність.

Стильні, надійні, довговічні

Кращі матеріали і фурнітура

Висока енергоефективність

Варіанти заповнення

Ми в instagram

Вентильовані фасади є оптимальним поєднанням функціональності і комфорту з привабливою зовнішньою складовою. Вони дозволяють одночасно утеплити будинок і надати його екстер’єру зовнішню привабливість. Зазор між облицюванням і несучою стіною будівлі забезпечує циркуляцію повітря, завдяки чому на конструкції не осідає конденсат.

Фасад з композитних матеріалів – це ефектний і досить недорогий спосіб не лише облагородити фасад бетонної або цегляної будівлі, але і утеплити його. Завдяки різноманіттю композитних матеріалів різних форм і забарвлень зовні будівля буде змінено до невпізнання.

Керамогранітні плити будуть служити десятки років, а при правильному догляді – навіть сотні. Завдяки широкій палітрі відтінків каменю, можна звести, або перетворити вже побудований будинок, який не матиме аналогів у вашому місті, а можливо і в усій Україні.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.