ДУШОВІ КАБІНИ

Душевые кабинки

ціна від 155 €

Стандартні ванні кімнати характеризуються невеликим простором, тому вибір на користь душової кабіни – оптимальне рішення. До того ж, у скляних душових кабінах є можливість установки розсувних дверей. Це максимально звільняє простір для інших потреб, наприклад, для пральної машини.

Скло, з якого складаються стінки кабіни, може бути абсолютно прозорим, затемненим, рельєфним, або мати піскоструминний малюнок. Форма стін може бути найрізноманітнішою – і це теж плюс. Така душова кабіна має властивість чудово поєднуватися з будь-яким дизайном ванної кімнати.

Пропоновані нами душові кабіни дають можливість встановлювати їх на стаціонарний душовий піддон, купити який можна окремо. Скло кабіни не дряпається, його складно пошкодити. Вода і бруд легко стікають і змиваються, майже не залишаючи розводів. До того ж, з часом скло не втрачає своєї початкової привабливості.

СКЛЯНІ ДВЕРІ

Стеклянные двери

ціна від 350 €

Скляні двері надають широкі можливості для дизайну. З їхньою допомогою можна створити те, що не вийде ні з одним іншим матеріалом. Скляні міжкімнатні двері зазвичай використовують в стилях хай-тек або модерн. Також вони будуть дуже вдалим рішенням для шанувальників мінімалізму і лаконічності в інтер’єрі.

Легкість і прозорість, але разом з тим, міцність і довговічність – це головні характеристики даних виробів. Також до цієї категорії відносять і двері, які мають дзеркальну поверхню. Дзеркальне скло наклеєно на каркас з алюмінію, заповненого листами пінополістиролу. Дзеркала можуть бути як з глянцевим, так і з матовим покриттям.

Міжкімнатні скляні двері – це, однозначно, не продукт економ-класу, тому при виборі краще довіритися професіоналам. Наші фахівці допоможуть вам обрати як самі двері, так і кріпильні аксесуари. Можливість вибору малюнків і розмірів самих дверей залишиться за вами.

СКЛЯНІ КОЗИРКИ

Стеклянные козырьки

ціна від 190 € за м²

Скляні козирки і навіси виготовляються тільки з безпечного скла: загартованого або ламінованого. Кожна конструкція має свої власні розміри – стандартів тут немає. Товщина і якість матеріалу, а також спосіб кріплення скляних козирків залежить як від побажань замовника, так і від об’єктивних вимог до міцності конструкції.

Скляні козирки з кріпленням до стін будівлі за допомогою вант в основному використовуються при невеликих входах в будівлю, з метою захисту від дощу і снігу. Козирок, що складається фактично з одного тільки скла, створює відчуття накриття, ширяючого в повітрі. При такому варіанті металеві кріплення практично не помітні.

Ще одним різновидом навісів зі скляним заповненням є металеві козирки з консольної металоконструкцією, на яку покладаються функції несучої конструкції. Металоконструкція виготовляється з полірованої нержавіючої сталі, або з чорного металу, пофарбованого в потрібний колір.

Існують також металеві козирки зі скляним заповненням і опорами. Очевидно, що такі козирки відрізняються від попереднього типу тільки масивними кріпленнями, які складаються з металевих опор, закріплених в підлогу. Найчастіше цей тип скляних козирків застосовується в разі, коли кріплення до стін будівлі або утруднене, або взагалі неможливо з яких-небудь причин.

СКЛЯНІ СХОДИ

Стеклянные лестницы

ціна від 131,9 € за м²

Сходи зі скла – витончена архітектурна деталь, навколо якої швидко і природно створюється атмосфера легкості і невагомості. Вони доречні в приватних апартаментах і громадських будівлях: запасу їх міцності вистачає навіть на серйозні навантаження. Використовуються такі види скла: матове, прозоре або тоноване.

Перила сходів зі скла можуть бути леєрними (тонкі трубки) або з триплексу, сумарною товщиною 16 або 20 мм. Можна замовити перила з двох пластин загартованого скла Pilkington товщиною 8 або 10 мм, монолітно сполучених між собою, з поручнями або без. Форма може бути складною, лекальною, що враховує нахил сходів.

Для створення більш досконалого та легкого дизайну використовуються тільки проступи в конструкції сходів, а подступенки замінюються больцами. Для виробництва проступей застосовуємо багатошарове скло товщиною 30 мм – полотно з трьох пластин скла по 10 мм, додатково зміцнених загартуванням, з ідеально поліруваними кромками.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.