СПАЙДЕРНІ ФАСАДИ

від 120 € за м²

Основною відмінністю спайдерних фасадів є відсутність несучих рам між скляними сегментами, оскільки їх кріплення здійснюється за допомогою спеціальних пристосувань – спайдеров (від англ. spider – павук). Це хрестоподібний просторовий кронштейн з високолегованої сталі. Скляний сегмент, через просвердлений в ньому отвір, кріпиться до спайдеру за допомогою спеціального з’єднувача (рутеля), а той, в свою чергу, до несучої конструкції. Одночасно, спайдер скріплює скляні сегменти між собою.

Стильні, надійні, довговічні

Кращі матеріали і фурнітура

Висока енергоефективність

Ми в instagram

Спайдерна система скління фасадів може складатися з листового скла великих розмірів. Стикування скляних полотен може здійснюватися фактично під будь-яким кутом, тому будь-які, навіть, здавалося б, не реальні проекти, як правило, можна втілити за допомогою спайдерного скління. Найголовніша умова тут тільки одна – потрібно правильно, до дрібниць, розрахувати всі деталі, з урахуванням лінійного розширення металів і скла.

В якості скляних сегментів в спайдерних фасадах використовується загартоване скло або триплекс. Якщо потрібен фасад з теплоізоляцією, то використовуються структурні склопакети. Закладення швів між скляними елементами виконується за допомогою спеціальних герметиків, які вкрай стійкі до всіх типів зовнішнього впливу, а також до впливу ультрафіолету.

Фасади зі спайдерним склінням увійшли в наше життя настільки швидко, що зараз скляний фасад, це вже не стільки данина моді, скільки показник статусності закладу. Скло виглядає дорого і красиво, і цього буде достатньо, щоб привернути увагу потенційних клієнтів.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.