ТЕПЛИЙ АЛЮМІНІЙ

ДЕСЯТА ПЕРЛИНА. БАГАТОПОВЕРХОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК. ОДЕСА.

Клієнт: Будівельна компанія

Категорія: Віконно-дверна система

Дата: Серпень 2015

Одеська область, м.Одеса. Багатоповерховий житловий будинок – новобудова. Головним завданням проекту була установка довговічних вікон і дверей, які відповідають державним стандартам. Виготовили алюмінієві конструкції з теплої профільної системи – Alutech W62.

ТЕПЛИЙ АЛЮМІНІЙ

Десятая жемчужина. Многоэтажный жилой дом. Одесса.

Клиент: Строительная компания

Категория: Оконно-дверная система

Дата: Август 2015

Одесская область. г.Одесса. Многоэтажный жилой дом – новострой. Главной задачей проекта была установка долговечных, отвечающих государственным стандартам, окон и дверей. Изготовили алюминиевые кострукции из теплой профильной системы  – Alutech W62.

Фото об'єкти

СКЛІННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ТЕПЛИМ АЛЮМІНІЄМ ALUTECH W62

Головне завдання даного проекту – установка довговічних і теплих вікон та дверей, які відповідають державним стандартам.

Це було обов’язковою умовою забудовника, так як для багатоповерхових житлових будинків існують спеціальні норми будівництва.

Наше підприємство, одне з небагатьох в Україні, яке має сертифікати якості на виготовлені вікна, двері та вітрини з алюмінієвих профілів, а також енергозберігаючі склопакети.

Вся наша продукція проходить тестування на спеціальних випробувальних стендах, де перевіряється на стійкість до впливу вітрових навантажень і механічних пошкоджень. Тому продукти компанії встигли завоювати авторитет серед покупців по всій Україні.

10жемчужина2-min