КОМБІНОВАНЕ СКЛІННЯ

GOODZONE CLUB. БАЗА ВІДПОЧИНКУ. ЗАТОКА.

Клиент: Приватна особа

Категория: Віконно-дверна система

Дата: Вересень 2018

Одеська область. Затока. База відпочинку GOODZONE CLUB. Простота і зручність експлуатації – головне завдання проекту. Виготовили комбіноване скління з автоматичними розсувними дверима Tormax, віконно-дверної серією – Alutech C48 і розсувною системою 1600 mini.

КОМБІНОВАНЕ СКЛІННЯ

Приватний котедж. Совіньон. м.Одеса

Клиент: Приватна особа

Категория: Розсувна система

Дата: Травень 2017

Місто Одеса. Вихід до зони відпочинку. Важливим моментом для клієнта стало комфортне використання дверей. Саме тому вирішили встановити теплу розсувну систему Reynaers

Фото об'єкти

Скління з використанням трьох систем:

Для даного замовлення ми використовували віконно-дверну серію Alutech С48, яка призначена для установки, як у внутрішні отвори будівель, так і зовнішні.
Для житлових номерів ми скомбінували ALT C48 з розсувною серією 1600 mini і отримали можливість відкривати стулки, не займаючи корисний простір в приміщенні.
Ці профільні системи виконані з холодного алюмінію, так як база відпочинку функціонує тільки в літній курортний сезон і збереження тепла в інші пори року – не має першорядного значення. Так само, на території бази відпочинку, розташований ресепшн – в якому ми використовували систему скління з автоматичними розсувними дверима Tormax. Двері реагують на рух за рахунок фотоелементів і розорюються перед відвідувачами автоматично.
F3BE31B4-0106-46AB-AE0D-81888F92A9E6-min