ФАСАДНА СИСТЕМА

" ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЛЕСНІК". БАЗА ВІДПОЧИНКУ. ЗАТОКА.

Клієнт: Приватна особа

Категория: Фасадна система

Дата: Червень 2018

Затока. Кароліно – Бугаз. База відпочинку “Прикарпатський Лісник”. Головною вимогою клінта став комфорт, адже це – запорука хорошого відпочинку. Ми встановили фасадну сітстему Alutech, з вбудованими вікнами і дверима.

ФАСАДНА СИСТЕМА

Приватний котедж. Совіньон. м.Одеса

Клієнт: Приватна особа

Категория: Розсувна система

Дата: Май 2017

Місто Одеса. Вихід до зони відпочинку. Важливим моментом для клієнта стало комфортне використання дверей. Саме тому вирішили встановити теплу розсувну систему Reynaers

Фото об'єкти

Фасадна система : Alutech

Бездоганний зовнішній вигляд і чудові екплуатаціонние якості світлопрозорого фасаду – це те, що так необхідно для створення комфорту в приміщенні.

Фасад будівлі, що складається з алюмінієвого профілю і скла може мати різні форму, колір і властивості. Така технологія структурного скління відкриває величезні можливості для дизайнерських рішень у сучасній архітектурі.

А якщо говорити про рівні термоізоляції, то фасадна система Alutech F50 відмінно справляється зі збереженням мікроклмата в приміщенні. Все це завдяки термоізолятора з щільного, ударостійкого полівінілхлориду, а так же набору прокладок ущільнювачів, на основі каучуків і ущільнювачів фальца склопакета зі спіненого матеріалів.

IMG-7980-min