ДАВАЙТЕ РАЗОМ З ВАМИ РОЗБЕРЕМОСЯ, ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ, А ПОТІМ ДІЗНАЄМОСЯ, ЯКІ ВОНИ МОЖУТЬ БУТИ.
Перші рольставні з’явилися ще в стародавній Греції і виготовлялися вони з мармуру – погодьтеся, дещо незручне, важке і громіздке пристосування для захисту від спеки і сонячних променів.
На сьогоднішній день, ролети отримали більшу функціональність і використовуються, як правило, для захисту віконних і дверних прорізів від негоди, сторонніх поглядів, злому, шуму і захисту від сонця.


ЩОБ ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ РОЛЕТИ ПОТРІБНО, В ПЕРШУ ЧЕРГУ, ЗРОЗУМІТИ ЯКУ ОСНОВНУ ФУНКЦІЮ ВОНИ ПОВИННІ ВИКОНУВАТИ
Ми поділяємо профілі для ролет на два види:
- пінонзаповнений (алюмінієвий профіль з м’яким пінним наповненням і двошаровим лакофарбовим покриттям)
- екструдований (алюмінієвий профіль з підвищеною стійкістю до злому, завдяки більшій товщині стінок і наявності поперечного ребра жорсткості).
КОЖНА ПРОФІЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ РОЛЕТИ МАЄ СВОЇ «ПІДВИД».
Це може бути «перфорація» – вузькі отвори на профілі (на ламелі) вздовж верхньої замкової частини, які пропускають через себе світло, тим самим, створюючи в приміщенні приємну напівтемряву.
Екструдований профіль може бути виготовлений як з великими «вікнами» – забезпечують високий рівень проникнення повітря і світла, так і з дрібною перфорацією по всій ламелі, що створює додатковий бар’єр для сторонніх предметів, зберігаючи при цьому оптимальну світло- і повітропроникність. Даний тип ролет прийнято називати – «роллетной гратами».
Якщо пінозаповнені ролети більшою мірою підходять для захисту від сторонніх поглядів і поганих погодних умов (пориви вітру з пилом, сильні снігові бурі, спекотне палюче сонце), то екструдовані ролети дають чудовий захист від злому і, звичайно ж, від негоди.
Алюмінієві ролети, виходячи з типів установки і застосування, бувають:
- ролети віконні;
- дверні ролети;
- ролетні ворота;
- ролетні решітки.
Ролетні решітки ідеальні для установки на вітрини магазинів, що дуже зручно і привабливо в використанні. Ваша вітрина продає, поки ви відпочиваєте.
Якщо говорити про зовнішній вигляд ролетних систем, то ширина ламелей, з яких складається полотно, може бути як маленькою, так і широкою. Колірна гамма ролетного профілю налічує велику кількість відтінків, що дозволяє підібрати ідеальне поєднання, підходяще до загального стилю будівлі, а форма короби, в який ховається полотно, може бути напівкруглою або прямокутною, а, за бажання, короб можна сховати, якщо використовувати прихований тип монтажу.
Ролетні системи будь-якої складності ви можете замовити у нас на спеціальній сторінці. Все дуже просто: ви вибираєте тип продукції, відправляєте нам на розрахунок і, наші фахівці дуже швидко оброблять ваш запит.

