ЛЕГКІ АЛЮМІНІЄВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Легкие перегородки

ціна від 45 € за м²

Профільна система ALT118 призначена для виготовлення легких розділових конструкцій, які використовуються при облаштуванні роздягалень, душових та сантехнічних приміщень в офісах, торгово-розважальних центрах, навчальних та інших закладах громадського користування.

Конструкція перегородки являє собою каркас з алюмінієвого профілю з можливістю установки економічного заповнення товщиною 16 мм. В якості заповнення може застосовуватися ламінована ДСП. Система включає 5 профілів для виготовлення модульних кабін, з дверцятами або без них. Двері виконуються з того ж матеріалу, як і заповнення.

Основна концепція системи – функціональність і сучасний дизайн. Використання системи ALT118 дозволяє істотно заощадити простір приміщення. Крім того, значними перевагами ALT118 є її надійність, економічність і простота монтажу.

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ

ACD Systems Digital Imaging

ціна від 56 € за м²

Система інтер’єрних перегородок ALT111 призначена для організації робочого простору в торгових залах, виставкових центрах та офісних приміщеннях, а також відкриває широкі можливості для створення інтер’єрів будь-якого призначення.

Система ALT111 може бути встановлена ​​в торгових комплексах, банках, громадських будівлях, виробничих і адміністративних приміщеннях, фітнес-центрах, навчальних та наукових закладах. Перегородки системи ALT111 створюють неповторний стиль компанії, забезпечують затишну атмосферу і сприятливу обстановку для плідної роботи співробітників.

Підготовка профілів до збірки полягає, по суті, всього в одній дії – нарізці профілів потрібного розміру під зручним кутом в 90 градусів. Про різні трудомісткі процеси, типу фрезерування, або попереднього свердління отворів, можна забути. Застосування кондукторів для точного свердління в цьому випадку також не потрібні.

СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Стеклянные перегородки

ціна від 97 € за м²

Скляні перегородки виготовляються зі скла, яке попередньо пройшло процедуру загартовування, або з багатошарового скла (триплексу). Такі конструкції використовуються як при облаштуванні інтер’єру офісу, так і з метою розмежування простору торгових і розважальних центрів, ресторанів, кафе, квартир і т.д.

Суцільноскляні офісні перегородки кріпляться до стін і стелі – в цьому плані вони вигідно відрізняються від каркасних світлопрозорих перегородок, так як встановлюються простіше і швидше. До того ж, при монтажі не використовуються елементи непрозорого кріплення.

Міцне та товсте скло добре зберігає тепло і створює комфортну обстановку в офісі. Скляні перегородки є довговічними, жаростійкими, не вимагають ретельного догляду і екологічно безпечні. У приміщеннях, де встановлюються суцільноскляні перегородки, завдяки звукоізоляції, може одночасно працювати велика кількість співробітників.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.