АЛЮМІНІЄВІ ПЕРИЛА

алюминиевые перила

ціна від 28 € за м/п

Алюмінієві перила з легкістю вписуються в суворий класичний інтер’єр, дизайн торгових і ділових приміщень, а також в сучасних і ультрамодних будівлях. Вони виготовляються з первинного алюмінію, і мають два типи поверхні: матову та поліровану.

Елементи цієї системи огородження дозволяють виготовляти їх високими, для захисту сходових маршів і майданчиків, з кріпленням в підлогу.

Низькі перила для огородження різних типів надбудов і парапетів, а також у вигляді поручнів, для установки на сходових маршах, закріплюються в стіні. Вони можуть мати як прямолінійну, так і радіальну форму, з різними кутами повороту.

Для виготовлення алюмінієвих перил застосовуються чотири основні профілю. В якості поручня застосовується труба 50 х 2,5 мм. Стійка являє собою посилену трубу складної форми, діаметром 40 мм і спеціальних елементів, які замикаються до основної труби та закривають місця кріплень. Декоративним елементом служить труба діаметром 16 мм. В якості заповнення можна також використовувати прозоре або тоноване скло, триплекс, полікарбонат або інший матеріал.

ЛЕЄРНІ ОГОРОДЖЕННЯ

леерные ограждения

ціна від 73 € за м/п

Леєрні огородження – це система вертикальних конструкцій, що складаються зі стійок, розташованих на рівній відстані, з’єднаних між собою по горизонталі декількома гнучкими або жорсткими збірними конструкціями або різного роду наповнювачами. Основне призначення леерного огородження – перегороджувати прохід і проїзд.

Основним продуктом для виготовлення вертикальних елементів леєрного огородження служать найбільш міцні конструкції: труби та різні профілі з алюмінієвих сплавів. Для монтажу горизонтальних огороджувальних елементів використовують алюмінієві профілі різноманітного перетину, сталеві або полімерні троси, металеві та пластикові сітки, скляні або пластмасові листи і панелі, а також комбіноване заповнення, що використовує різнорідні матеріали.

Леєри повинні бути міцними і витримувати напруження, які виникають в ході експлуатації. Кріплення та трубна арматура огороджень повинні виготовлятися так, щоб вони не послаблялися від будь-якої вібрації.

СКЛЯНІ ОГОРОДЖЕННЯ

Стекляныне ограждения

ціна від 157 € за м/п

Скляні огородження підходять не тільки для торгових центрів та офісів, але і житлових приміщень. Консольне, практично непомітне, кріплення надає конструкції монолітного виду. В якості матеріалу використовується триплекс, що складаються з двох і більше листів скла, склеєних полімером. Так створюється не тільки гарне, але і повністю безпечне огородження.

Скляні огородження для сходів – це ще один елемент в інтер’єрі будинків, офісів, кафе, ресторанів і комерційних будівель, що надає ефектоісті, легкості та відчуття висоти загальному вигляду приміщення. Сходи зі скла будуть добре виглядати і всередині, і зовні будівлі.

Скляні огородження ганку дуже популярні, тому їх вдало комбінують навіть з деревом. Для сучасного інтер’єру таке рішення буде найбільш оптимальним не тільки з точки зору дизайну. Скло – дуже міцний і зносостійкий матеріал, що витримує будь-які погодні умови, тому прослужить такий ганок не один десяток років.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.