845
Доклевеллер

ціна від 2000 €

Труднощі навантаження при перенесенні і перевезенні вантажів між складом і транспортним засобом без необхідної перевантажувальної техніки часто обумовлені різницею між рівнями поверхонь ТЗ і самої платформи. Тому власники нерідко використовують спеціалізоване перевантажувальне обладнання – вирівнюючі платформи доклевелери, оснащені спеціальним механізмом для регулювання. Такі вироби варіативні і забезпечують оптимізацію робочого, навантажувального процесу: в результаті значно скорочується як час роботи, так і кількість зусиль.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.
СТИЛЬНІ, НАДІЙНІ, ДОЛГОВІЧНІ
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Особливості вибору доклевелеру

Вирівнююча платформа Alutech встановлюється в більшості складських приміщень, оскільки значно полегшує роботу з розвантаженням. Але перевантажувальні майданчики потрібно правильно вибрати, щоб отримати бажані результати, враховуючи нюанси і деталі, здатні вплинути на експлуатацію:

 • сучасні технології дозволяють створювати механізми різної складності, але саме від неї і габаритів об’єкта установки залежить, яка буде на доклевеллер ціна;
 • перевантажувальне обладнання повинно забезпечувати форсування діяльності автонавантажувача, що означає створення безперешкодного переміщення вантажу в кузов або на склад.

При виборі зрівняльних платформ з висувною аппарелью Alutech (або з будь-якої іншою системою) також рекомендується приділити особливу увагу здатності механізму витримувати різні ступені навантажень. Даний параметр визначається граничними числовими значеннями, включеними в технічні характеристики при продажу. Якщо Ви хочете купити товар від Алютех, то можете бути впевнені в тому, що всі числа відповідають дійсності, а грамотні консультанти нашої компанії підкажуть, яка перевантажувальна платформа Alutech підійде для Вашого випадку.

Види зрівняльних платформ

Коли покупцеві потрібно вибрати вирівнюючі платформи, він стикається з тим, що продукція має різновиди. Розрізняють такі типи:

 1. Механічний відкидний міст не вимагає електричного живлення і приймає потрібне положення за допомогою фізичних зусиль двох чоловік. Він кошує трохи менше інших варіацій, і максимальна маса навантаження становить 6 тонн.
 2. Гідравлічні доклевелери є більш простим рішенням, оскільки приводяться в рух за рахунок особливого механізму. Він передбачає приведення апарелі в робочий стан виключно після того, як платформа Alutech буде піднята. Після цих маніпуляцій перший елемент фіксується, і основна панель приступає до утворення єдиної поверхні з кузовом.
 3. Електрогідравлічна вирівнююча платформа з висувною апареллю призначена для застосування телескопічного механізму і максимально точного розташування моста всередині вантажного автомобіля. Обладнання від Alutech, наприклад, дозволяє проводити маніпуляції, висуваючи цю підлогу на відстань, яка дорівнює одному метру, щоб ідеально відрегулювати висоту і безперешкодно використовувати перевантажувальні тамбури.

Перш ніж визначитися з тим, що саме підходить Вам, проконсультуйтеся з професіоналами ALPRI. Ми можемо ввести клієнта в курс справи, позначити особливості конструкції і запропонувати оптимальну модель, виходячи з наданих параметрів. Найчастіше платформи з поворотною апареллю стають кращим рішенням, зважаючи на вдале співвідношення їх вартості та широти використання (витримує до 10 тонн).

Переваги доклевелерів

Перевантажувальні мости в Києві, Миколаєві, Одесі і Херсоні встановлюються в багатьох складських будівлях, а також промислового призначення, де спостерігається особлива необхідність в подібному обладнанні. При цьому перевантажувальні тамбури з висувною аппарелью Alutech самі по собі мають ряд позитивних сторін:

 • абсолютна зручність експлуатації і значне спрощення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • в продажу є доступні бюджетні варіанти;
 • презентабельний зовнішній вигляд, естетичність;
 • продумані конструктивні характеристики;
 • стійкість перед погодними змінами;
 • зручність монтажу.

Багато покупців відзначають прискорення роботи при навантаженні і вивантаженні за рахунок безперешкодного трафіку у вантажівку і з нього, який забезпечують вирівнюючі платформи доклевелери. Також таке рішення забезпечує виробничу безпеку працівників, які ризикують травмуватися при перенесенні важких речей, якщо рівень кузова вище або нижче панелі видачі.

Специфіка монтажу зрівняльних платформ

Всі переваги платформи з телескопічною апареллю можуть бути нівельовані в разі неправильної установки конструкції. Цим повинні займатися тільки фахівці високого класу. Такими є професіонали з команди ALPRI, що володіють серйозним підходом і великим досвідом роботи в даній сфері.

В іншому випадку ефект може бути зворотний: відсутність безпеки робітників, короткий термін служби, а також переплата власником за спроби ремонтувати (а потім часто доводиться міняти). Краще відразу подбати про якісний монтаж в надійній фірмі.

Чому Вам вигідніше замовити доклевеллер саме у нас?

Ми дбаємо про своїх клієнтів і прагнемо надати їм послуги на високому рівні. Наших ресурсів, знань і навичок вистачає, щоб вирішити завдання будь-якої складності. Наша вирівнююча платформа з відкидною апареллю – установка, яка за відносно невеликі гроші дозволить Вам створити оптимальні умови транспортування вантажу.

гарантуємо:

 • узгодження часу приїзду майстра для здійснення замірів та складання технічного завдання, коли буде зручно Вам;
 • підписання угоди;
 • шанобливе ставлення до Вашого часу – доставка і оплата в зручний день і комфортним способом;
 • що вирівнюючі платформи будуть якісними, а час роботи бригади по монтажу не затягнеться;
 • довготривалу експлуатацію і нашу підтримку в гарантійний період;
 • повна технічна документація.

Замовляйте наші послуги і переконайтеся в тому, наскільки приємний наш сервіс, а платформа з поворотною апареллю або іншою системою – комфортна в експлуатації!

Наші роботи

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.

  Отримайте точні ціни на виріб

  Вартість виробу з урахуванням доставки і монтажу, підкаже консультант. Телефонуйте:

  0 800 300 666

  Не знаєте, який розмір виробу потрібен?

  Вам допоможе замірник, який врахує всі нюанси для розрахунку остаточної вартості.
  Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: