845
Доклевеллер

ціна від 2000 €

Ускладнене завантаження при перенесенні і перевезенні вантажів між складом і транспортним засобом часто обумовлене ​​різницею між рівнями поверхонь ТЗ і самої платформи. Тому власники часто використовують, так звані, доклевелери, вони виглядають як вирівнюючі платформи, оснащені спеціальним механізмом для регулювання. Існує кілька різновидів таких виробів, які можна вибрати, забезпечивши оптимізацію робочого і навантажувального процесу.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.
СТИЛЬНІ, НАДІЙНІ, ДОЛГОВІЧНІ
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Особливості

Цей пристрій встановлюється в більшості складських приміщень, оскільки значно полегшує роботу з розвантаженням. Але їх потрібно правильно вибрати, щоб отримати бажані результати, враховуючи нюанси і деталі, здатні вплинути на експлуатацію:

 • сучасні технології дозволяють створювати механізми різної складності, але саме від неї і габаритів об’єкта установки залежить, яка буде ціна на доклевеллер;
 • покупка повинна забезпечувати форсування діяльності автонавантажувача, що означає створення безперешкодного потрапляння вантажу в кузов або на склад;
 • придбання обов’язково треба перевірити на наявність гарантії безпеки в процесі застосування.

При виборі також рекомендується приділити особливу увагу здатності механізму витримувати різні ступені навантажень. Даний параметр визначається граничними числовими значеннями, заявленими виробником при продажі. Якщо Ви хочете купити товар від Алютех, то можете бути впевнені в тому, що всі числа відповідають дійсності, а грамотні консультанти нашої компанії підкажуть, яка перевантажувальна платформа підійде для Вашого випадку.

Дізнатися більше

Види

При виборі оптимального варіанту виробу кожен покупець стикається з тим, що продукція має різновиди, і розрізняють такі типи:

 1. Механічний відкидний міст не вимагає електричного живлення і приймає потрібне положення за допомогою фізичних зусиль двох людей. Він стоїть трохи менше інших варіацій, і максимальна маса навантаження становить 6 тонн.
 2. Гідравлічні доклевелери є більш простим рішенням, оскільки приводяться в рух за рахунок особливого механізму. Він передбачає приведення аппарелі в робочий стан виключно після того, як платформа буде піднята. Після цих маніпуляцій перший елемент фіксується, і основна панель приступає до утворення єдиної поверхні з кузовом.
 3. Електрогідравлічна вирівнююча платформа з висувною апареллю призначена для застосування телескопічного механізму для максимально точного розташування моста всередині вантажного автомобіля. Устаткування Alutech, наприклад, дозволяє проводити маніпуляції, висуваючи цю підлогу на відстань, рівну одному метру, щоб ідеально відрегулювати висоту.

Перш ніж визначитися з тим, що саме підходить Вам, проконсультуйтеся з професіоналами ALPRI. Ми можемо ввести клієнта в курс справи, позначити особливості конструкції і запропонувати оптимальну модель, виходячи з наданих параметрів. Найчастіше платформи з поворотною апареллю стають кращим рішенням, зважаючи на вдале співвідношення їх вартості та широти використання (витримує до 10 тонн).

Переваги

Перевантажувальні мости в Києві, Миколаєві, Одесі і Херсоні встановлюються в багатьох складських будівлях, в тому числі, промислового призначення. Адже у їх застосування є ряд позитивних сторін:

 • абсолютна зручність експлуатації і значне спрощення навантажувального процесу;
 • в продажу є доступні бюджетні варіанти;
 • презентабельний зовнішній вигляд, естетичність;
 • продумані конструктивні характеристики;
 • стійкість перед погодними змінами;
 • зручність монтажу.

Багато покупців відзначають прискорення роботи при навантаження і вивантаження за рахунок безперешкодного трафіку у вантажівку і з нього. Також таке рішення забезпечує виробничу безпеку працівників, які ризикують травмуватися при перенесенні важких речей, якщо рівень кузова вище або нижче панелі видачі.

Специфіка монтажу

Всі переваги платформи з телескопічною апареллю можуть бути нівельовані в разі неправильної установки конструкції. Цим повинні займатися тільки фахівці високого класу. Такі є в ALPRI, це команда професіоналів з серйозним підхідом і великим досвідом роботи в даній сфері.

В іншому випадку, ефект може бути зворотній: відсутність безпеки робітників, короткий термін служби, а також переплата власником за спроби ремонтувати (а потім часто доводиться міняти). Краще відразу подбати про якісний монтаж в надійній фірмі.

Чому Вам вигідніше робити замовлення саме у нас?

Ми дбаємо про своїх клієнтів і прагнемо надати їм послуги на високому рівні. Наших ресурсів, знань і навичок вистачає, щоб вирішити завдання будь-якої складності. Наша вирівнююча платформа з відкидною апареллю – установка, яка за відносно невеликі гроші дозволить Вам створити оптимальні умови транспортування вантажу.

Гарантуємо:

 • узгодження часу приїзду майстра для здійснення замірів та складання технічного завдання;
 • підписання паперів про угоду;
 • якісне виготовлення та монтаж в термін;
 • довготривалу експлуатацію і нашу підтримку в гарантійний період.

Замовляйте в нас послуги і переконайтеся в тому, наскільки приємно з нами мати справу!

Наши работы

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.

  Отримайте точні ціни на виріб

  Вартість виробу з урахуванням доставки і монтажу, підкаже консультант. Телефонуйте:

  0 800 300 666

  Не знаєте, який розмір виробу потрібен?

  Вам допоможе замірник, який врахує всі нюанси для розрахунку остаточної вартості.
  Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: