Безрамное остекление

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ

ціна від 175 € за м²

Основна відмінна риса безрамного скління – це відсутність будь-яких рам або перегородок; скління виглядає легким і повітряним. Системи безрамного скління призначені для облаштування балконів і лоджій без зміни архітектурного фасаду будівель. Зовнішній вигляд скління являє собою суцільну скляну стіну без вертикальних стійок. Балконне скління можна повністю відкрити. Перша стулка є тільки поворотною. Решта стулки зсуваються до першої до упору і відкриваються. Весь пакет стулок фіксується за допомогою засувок. У закритому положенні перша стулка фіксується верхнім і нижнім замками. Рух стулок відбувається м’яко, без зусиль.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.
СТИЛЬНІ, НАДІЙНІ, ДОЛГОВІЧНІ
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Система кріпиться за допомогою напрямних профілів, які розташовані внизу і вгорі віконного отвору. В якості віконної стулки виступає саме скло, яке закріплюють в направляючому профілі. Зазор між стіною і склом герметизують за допомогою ущільнювача. Перше скло безрамного скління відкривається поворотним способом, як класична віконна стулка. Саме перше скло можна блокуватися в положенні, необхідному для провітрювання. Коли перше скло відкрито, то всі інші елементи переїжджають на місце першого і відкриваються аналогічним способом. Конструкція безрамного скління дозволяє відкритому склу складатися, як книжкові листи, завдяки тому що петлі входять в зачеплення між собою.
При склінні Г- і П-подібних балконів або лоджій, стулки можуть перекочуватись під прямим кутом, або під кутами від 135 до 225 градусів. Тому таке скління може підійти будь-якому за формою балкону.

Наши работы

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку і наші менеджери зв’яжуться з вами
найближчим часом для уточнення всіх деталей.

  Отримайте точні ціни на виріб

  Вартість виробу з урахуванням доставки і монтажу, підкаже консультант. Телефонуйте:

  0 800 300 666

  Не знаєте, який розмір виробу потрібен?

  Вам допоможе замірник, який врахує всі нюанси для розрахунку остаточної вартості.
  Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: