ПРИВІД AMBEO ВІД ALUTECH

ціна від 408 ЄВРО

Alutech2 для распашных ворот-min
Один з найпотужніших приводів на ринку. Для відкриття воріт як всередину, так і назовні. Всі важливі елементи конструкції виконані з металу. Гарантія роботи в зимову пору року. Посилена гвинтова передача і використання обмежувальних упорів забезпечує надійність експлуатації в регіонах з високим вітровим навантаженням.

ПРИВІД ASW ВІД AN-MOTORS

ціна від 377 ЄВРО

Ан-Моторс для распашных ворот-min
Корпус з ударостійкого пластику, ущільнювачі і герметичні кабельні вводи гарантують надійну ізоляцію від попадання вологи і пилу. Механічне розблокування дозволяє при необхідності перевести ворота в ручний режим управління. Можливість підключення всіх необхідних при експлуатації воріт аксесуарів. Настроюється режим роботи (ручний, автоматичний).

ПРИВІД ABACUS ВІД COMUNELLO

ціна від 364 ЄВРО

Без названия-min
Зручний доступ до блоку управління і просте налаштування з LED-індикаторами. Вбудоване світлодіодне підсвічування. Привабливий італійський дизайн. Мінімальний ресурс – 50000 циклів. Гарантована працездатність приводу при напрузі 180-270 В.
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку і наші менеджери зв’яжуться з вами
найближчим часом для уточнення всіх деталей.

  Власники котеджів, приватних будинків, а також інших об’єктів, де необхідно користуватися воротами, часто мріють або бажають купити автоматику для розпашних воріт. Однак існує хибна думка, що це дороге задоволення, яке не всім по кишені, тому вони продовжують відкривати, закривати в’їзд вручну.

  Наша компанія пропонує установку електроприводів за розумною і привабливою вартостю. Гарантуємо довговічність використання, надійність виробу, а також виняткову функціональність механізму. Доставляємо замовлення і монтуємо автоматичні пристрої в Миколаєві, Одесі та Києві, а також по всій Україні.

  Особливості конструкції

  Щоб вибрати комплект автоматики для розпашних воріт, потрібно розібратися в класифікації механізмів. За принципом роботи приводи ділять на:

  1. Лінійні. Вважаються одними з найнадійніших через простоту пристрою, що передбачає довговічність і невисоку вартість. Робота здійснюється за рахунок того, що подовжується і коротшає шток, хоча і тут існують різновиди. У першій використовується механізм з висувним штоком, він більш зносостійкий і ефективний, але через свою довжину не підходить для вузьких отворів. Другий іменується повзунковим приводом, він, відповідно, коротше, компактніше, однак, швидше зношується.
  2. Важільні – працюють за механічним принципом так само, як відкриває будь-які стулки людська рука. Навіть якщо це італійська автоматика для воріт, конструкцію встановлюють так, щоб вітер і дощ не чинили негативного впливу на систему.

  Хоча, якщо розглянути питання докладніше, знадобиться зробити вибір і між такими варіантами конструктиву:

  1. Гідравлічний або механічний тип. Перша варіація передбачає установку на стулки з невеликими габаритами, а також виключення ручного способу відкривання. Другий різновид більш надійний і потужний, при цьому нескладний у виготовленні.
  2. Положення мотора – зверху чи знизу. Верхнє положення вважається кращим, ніж нижнє, так як не стає своєрідною “ємністю” для скупчення опадів.
  3. Черв’ячний або планетарний тип перетворення і передачі крутного моменту. Коли треба купити автоматику на розсувні ворота з хвірткою або без неї, важливо передбачити систему, що блокує можливість зворотного ходу механізму без команди з пульта. Перший варіант конструкції включає роботу двох шестерень, він більш простий і надійний. А планетарний різновид включає додатковий механізм – блокіратор, який ускладнює систему і створює небажану її складність.
  4. Змінний або постійний тип струму в двигуні. Відповідно, один застосовується, коли інтенсивність використання стулок низька, а другий вимагає установки трансформатора. Тобто, це буде автоматика для воріт, купити яку доведеться разом з додатковим дорогим агрегатом, але він буде витримувати високі навантаження.

  Якщо Ви не впевнені в своїх знаннях щодо даної теми, то можете звертатися до консультантів нашої компанії. Це висококваліфіковані професіонали, які допоможуть визначитися з оптимальним варіантом товару. Ви отримуєте можливість придбати якісну продукцію за невисокими цінами від виробника. При цьому наша автоматика на розсувні ворота, купити яку Ви зможете один раз і на багато років, відрізняється особливою простотою, а також функціональністю, від чого і користується таким попитом серед покупців.