ПРИВІД ROTEO ВІД ALUTECH

ВІД 204 ЄВРО

Alutech2 для откатных ворот-min
Литий алюмінієвий фундамент та додаткові приводу забезпечують захист від проникнення в корпус гризунів і комах. Працездатність в широкому діапазоні напруги: 160-270В – захист від стрибків, працездатність в низькому діапазоні напруги живлення. Працездатність при низьких температурах: до -30 ° С (без обігрівального елементу) і до -60 ° С (з обігрівальних елементом).

ПРИВІД ASG ВІД AN-MOTORS

ВІД 190 ЄВРО

Без названия
Налаштування приводу здійснюється з панелі управління за допомогою чотирьох кнопок. Точність зупинки в кінцевих положеннях воріт. Вбудований блок управління оснащений радіоприймачем. Кількість записуваних пультів радіоуправління – 20 шт.

ПРИВІД FORT ВІД COMUNELLO

ВІД 205 ЄВРО

Комунелло для откатных ворот-min
Зручний доступ до блоку управління і просте налаштування з LED-індикаторами. Вбудоване світлодіодне підсвічування. Привабливий італійський дизайн. Мінімальний ресурс – 50000 циклів. Гарантована працездатність приводу при напрузі 180-270 В. Зроблено в Італії!
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку і наші менеджери зв’яжуться з вами
найближчим часом для уточнення всіх деталей.

  Сучасність диктує нам необхідність створення навколо себе максимального комфорту, щоб ефективніше вирішувати велику кількість поставлених завдань. І комплект автоматики для воріт може стати тим самим рішенням, яке значно полегшить процес в’їзду і виїзду з території, особливо в негоду. Але це станеться тільки в разі придбання якісного механізму.

  Саме таку продукцію ми і пропонуємо – надійна, доступна і довговічна. З нею у Вас не буде проблем в процесі експлуатації, так як навіть при інтенсивному використанні пристрій залишається функціональним довгий час, не вимагає ремонтних робіт і заміни комплектуючих.

  Переваги

  Існує думка, що якщо вибирається якісна автоматика для воріт, ціна на неї непомірно висока (як для середньостатистичної людини). Але багато що залежить від продавця, наприклад, у нас досить доступні розцінки і широкий вибір конструктиву. Також наші товари відрізняються:

  1. Безумовною зручністю використання як після монтажу виробу, так і під кінець гарантійного терміну.
  2. Комфортом експлуатації в будь-яких погодних умовах.
  3. Безшумною роботою, що не розбудить Ваших близьких або сусідів.
  4. Високим ступенем безпеки.
  5. Презентабельним зовнішнім виглядом.

  Наша компанія – організація, де автоматика на розсувні ворота – це не просто чергова примітивна одиниця в стандартній бізнес-моделі. Ми поставили собі за мету виставити на ринок висококласну продукцію за дуже доступними розцінками, яка задовольняла б потреби наших покупців. І ми це зробили – кількість замовлень та доставок, а також установок в Києві, Миколаєві та Одесі зростає, число задоволених клієнтів, відповідно, збільшується.

  Конструктив

  Щоб купити автоматику на відкатні ворота, які будуть повністю відповідати потребам власників і користувачів, треба чітко уявляти собі, який саме тип електроприводу необхідний, і з яких деталей складається весь механізм. При перерахуванні складових варто виділити:

  1. Корпус приводу.
  2. Мотор. Його ще називають серцем і м’язами приводу або редуктор. Сталевий вал, який має збір шестерень, особливо справно працює при наявності якісної та достатньої кількості масла.
  3. Плата керування.

  Якщо Вам потрібна дійсно хороша автоматика для воріт, купити її можете у нас – це буде одне з найвигідніших вкладень. Адже коли покупка приносить справжній комфорт, і Ви можете витратити заощаджені енергію на збільшення продуктивності, це точно можна назвати відмінним вибором.

  Ці товари застосовують як на приватних об’єктах, так і в промисловій сфері. Відмінно проявляють себе і в напівпромислової області, де не підходить стандартна модель, але якщо купити автоматику для воріт великих потужностей, це буде нерентабельно.

  Чому саме наша компанія

  Alpri – організація, яка вже багато років утримує лідерську позицію на ринку пропозицій. Ми продаємо висококласну продукцію та здійснюємо якісний монтаж, але це лише частина роботи, адже для того, щоб довго залишатися конкурентоспроможними, треба налагодити гідний сервіс. Наша автоматика для розсувних воріт підбирається для самих різних ситуацій.

  Ви можете вибрати вагу, особливості, розташування та інші моменти продукції і отримати ідеальний для своєї ситуації товар. Для цього багато не треба, просто:

  1. Залишаєте заявку на замовлення.
  2. Вам передзвонює майстер, щоб дізнатися, коли клієнту зручно його прийняти для здійснення замірів.
  3. Після цього можна підписувати договір.

  Через встановлений термін – замовлення на автоматику для зсувних воріт буде готовий, і Ви погодите з нашим менеджером, коли приїдуть фахівці, щоб здійснити монтаж.