Знижка на автоматику Alutech для гаражних та в’їзних воріт 15%

Сучасний темп життя вимагає від людини максимальної продуктивності і комфорту в повсякденних речах. Наприклад, відсутність необхідності відкривати і закривати засуви рано вранці при поспіху на роботу або після неї, коли енергії залишається не так багато, а справ не меншає. В такому випадку дуже виручить автоматика на ворота, ціна якої не особливо позначиться на фінансовому благополуччі власників, але відчутно підвищить якість життя.

 

Особливості установки автоматики для воріт

Сьогодні поставити мотор для автоматичних воріт набагато простіше, ніж багато хто звик думати. Технологічні досягнення та інноваційні можливості, які використовуються компанією Алютех, створюють умови для простоти монтажу і безпосередньо виробничого процесу. Покупцеві залишається тільки зробити вибір, який саме товар підходить в його ситуації.
Такі конструкції дозволяють купити автоматику для воріт різних типів, найпоширенішими механізмами при цьому можна назвати:
  • розпашні;
  • відкатні;
  • секційні.
Кожен з цих варіантів обов’язково буде включати кілька складових:
  • 1-2 редуктора, що беруть участь в зменшенні моменту коленвала і передають йому диференціал, що обертає рухомі елементи;
  • блок управління – вбудована система, яка управляє одним або декількома електросистемами або підсистемами;
  • привід.
Споживач має можливість купити автоматику на ворота і вельми вигідно, якщо зупинить вибір на одной з найбільш надійних виробників України – Alutech. Жителі Миколаєва, Одеси та Києва вже багато років успішно використовують продукцію компанії і рекомендують установку іншим.

 

Принцип роботи автоматизованих розпашних воріт

Обидві стулки конструкції оснащені 2-ма редукторами, при цьому вони можуть мати два різновиди: лінійні або важільні. Перший варіант передбачає використання металевого профілю і швелерів, а також роботу системи за принципом черв’ячної передачі, де втулка виявляється міцно зафіксованої на одній із стулок і здійснює обертання по різьбі, розташованої біля основи. При пересуванні втулки змінює своє розташування і саме полотно, що забезпечує відкривання-закривання конструкції.
Важільні редуктори представляють важіль з двох елементів – один його кінець кріпиться до стулки, дозволяючи відкривати механізм як у внутрішній, так і в зовнішній бік.

 

Принцип роботи автоматики для воріт відкатного і секційного типу

Установка автоматики на ворота відкатного різновиду користується особливим попитом через технічні особливості – зубчасту передачу. Тобто, движок, вбудований в систему, призводить зубчасту втулку в рух, змушуючи обертатися. В результаті відбувається переміщення воротного полотна.
При цьому секційний тип виробу має свої особливості, зокрема, в конструктивних і динамічних моментах і варіативності установки (можна зробити стельову або навальну). Другий різновид монтажу зазвичай використовується в промисловій сфері, коли потрібно переміщати великогабаритні та великовагові об’єкти. Вони встановлюються збоку на вал, який приводить до руху всю конструкцію в результаті обертання власних елементів. При цьому можна вибирати, на якій висоті буде зручніше розмістити механізм – конструктив дозволяє вибрати рівень.
А стельовий привід частіше застосовується в гаражах, де основний елемент пересувається по рейці, яка виконує напрямні функції. Але габарити виробу при цьому повинні бути невеликі – максимум 3 метри. Цікаво, що цей вид автоматики прекрасно підходить і відкатним воротам, де потрібна просто ланцюгова передача.

 

Alpri: якісно і доступно

Якщо Вас цікавить гідна автоматика для воріт, купити її можна в компанії Alpri, яка займається цим багато років і може собі дозволити продавати відмінну продукцію за оптимальною вартістю. Разом з товаром даної фірми кожен покупець отримує:
  • гарантію надійності та відсутність необхідності ремонту довгий час;
  • привабливий виріб, який послужить прикрасою об’єкта і створить більш презентабельний зовнішній вигляд екстер’єру;
  • безпеку використання продукції, простоту експлуатації;
  • практичність і комфорт застосування в будь-який час доби, і незалежно від погодних умов.
У цій компанії продається автоматика для воріт, ціна якої повністю відповідає якісним характеристикам. І всі переваги, перераховані на користь Алпрі, вже підтверджені безліч разів на практиці як самою організацією, так і її покупцями.
Замовляйте продукцію у надійних і перевірених продавців, так як від їх сумлінності залежить, переплатите Ви або зробите одне з найбільш вдалих придбань в житті. Ми готові виправдати очікування своїх клієнтів і надати сервіс високого рівня, а також вичерпні консультативні послуги, думку професіоналів – тільки заради позитивного результату і задоволення запитів замовника.