ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ

ціна 46 € за м²

Навісний вентильований фасад – це багатошаровий виріб, що складається з каркаса з алюмінієвого профілю і декоративно-функціональних панелей. Зазвичай, вони виготовляються з полімерів, штучного або натурального каменю, композитних матеріалів. Вентильовані фасади мають високу жорсткість і міцність.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.
СТИЛЬНІ, НАДІЙНІ, ДОЛГОВІЧНІ
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Варіанти заповнення

Наші роботи

Вентильовані фасади є оптимальним поєднанням функціональності і комфорту з привабливою зовнішньою складовою. Вони дозволяють одночасно утеплити будинок і надати його екстер’єру зовнішню привабливість. Зазор між облицюванням і несучою стіною будівлі забезпечує циркуляцію повітря, завдяки чому на конструкції не осідає конденсат.

Фасад з композитних матеріалів – це ефектний і досить недорогий спосіб не лише облагородити фасад бетонної або цегляної будівлі, але і утеплити його. Завдяки різноманіттю композитних матеріалів різних форм і забарвлень зовні будівля буде змінено до невпізнання.

Керамогранітні плити будуть служити десятки років, а при правильному догляді – навіть сотні. Завдяки широкій палітрі відтінків каменю, можна звести, або перетворити вже побудований будинок, який не матиме аналогів у вашому місті, а можливо і в усій Україні.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Складається вентильований фасад з системи кріплень, утеплювача, вітрового і парового бар’єрів, а також облицювального матеріалу. Конструкція кріпиться за допомогою кронштейнів до стін, зміцнення кронштейнів відбувається за рахунок спеціальних анкерів. Мінеральну вату укладають до монтажу профілю таким чином, що б не залишалося проміжків між матами утеплювача. Закріплюється теплоізоляційний матеріал зонтичними дюбелями, після чого рекомендуємо накрити його мембраною. Зазор між облицюванням і несучою стіною будівлі забезпечує циркуляцію повітря, завдяки чому на конструкції не осідає конденсат.

Однозначно, можна! Обшивка будівлі повністю закриває старий фасад та надає його екстер’єру привабливий зовнішній вигляд.

Вентильований фасад може бути виконаний з використанням: натурального каменю, HPL – панелей, керамограніта або композитних панелей.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.

  Отримайте точні ціни на фасади

  Вартість фасадів з урахуванням доставки і монтажу, підкаже консультант. Телефонуйте:

  0 800 300 666

  Не знаєте, який розмір фасадів потрібен?

  Вам допоможе замірник, який врахує всі нюанси для розрахунку остаточної вартості.
  Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: