СПАЙДЕРНІ ФАСАДИ

ціна від 120 € за м²

Основною відмінністю спайдерних фасадів є відсутність несучих рам між скляними сегментами, оскільки їх кріплення здійснюється за допомогою спеціальних пристосувань – спайдеров (від англ. spider – павук). Це хрестоподібний просторовий кронштейн з високолегованої сталі. Скляний сегмент, через просвердлений в ньому отвір, кріпиться до спайдеру за допомогою спеціального з’єднувача (рутеля), а той, в свою чергу, до несучої конструкції. Одночасно, спайдер скріплює скляні сегменти між собою.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.

Консультуємо онлайн

Наші менеджери тепер завжди онлайн. Щоб Вам було зручніше здійснити заявку ми працюємо в зручних для вас месенджерах.
СТИЛЬНІ, НАДІЙНІ, ДОЛГОВІЧНІ
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ ТА ФУРНІТУРА
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Наші роботи

Спайдерна система скління фасадів може складатися з листового скла великих розмірів. Стикування скляних полотен може здійснюватися фактично під будь-яким кутом, тому будь-які, навіть, здавалося б, не реальні проекти, як правило, можна втілити за допомогою спайдерного скління. Найголовніша умова тут тільки одна – потрібно правильно, до дрібниць, розрахувати всі деталі, з урахуванням лінійного розширення металів і скла.

В якості скляних сегментів в спайдерних фасадах використовується загартоване скло або триплекс. Якщо потрібен фасад з теплоізоляцією, то використовуються структурні склопакети. Закладення швів між скляними елементами виконується за допомогою спеціальних герметиків, які вкрай стійкі до всіх типів зовнішнього впливу, а також до впливу ультрафіолету.

Фасади зі спайдерним склінням увійшли в наше життя настільки швидко, що зараз скляний фасад, це вже не стільки данина моді, скільки показник статусності закладу. Скло виглядає дорого і красиво, і цього буде достатньо, щоб привернути увагу потенційних клієнтів.

Дізнатися більше

Спайдерні фасади: захисне скління

Технології фасадних систем швидко вийшли на новий рівень, коли була розроблена і успішно впроваджена конструкція спайдерного скління. Вона являє собою захисний світлопрозорий фасад, який встановлюється за допомогою спеціальних кріпильних виробів під назвою спайдери. Зазвичай вони є хрестовидними кронштейнами, виконаними з легованої сталі, і кріпляться до несучої частини.

Особливості

Проекти, які передбачають монтаж спайдерной системи скління, повинні керуватися виключно компаніями-професіоналами. Складна система і тонкі інженерні розрахунки вимагають високої кваліфікації, глибоких знань і великого досвіду роботи в даній сфері. Організація ALPRI володіє цими якостями і готова грамотно підійти до вирішення завдань будь-якої складності.

Які особливості виділяють планарне скління:

 1. Простота заміни пошкоджених елементів, адже виріб складається зі знімних, легко змінних панелей.
 2. Можливість додаткової теплоізоляції зі збереженням презентабельності зовнішнього вигляду.
 3. Візуальний доступ до інтер’єру з боку вулиці, що стає додатковою рекламою.
 4. Акцент на статусності закладу – неможливо не помітити, наскільки естетично і презентабельно виглядає будівля.

Спайдерне скління фасаду під ключ часто вибирають діючі торгові центри, автосалони, розважальні організації. Тому, якщо споруда вже володіє скляної конструкцією, ми пропонуємо використання техніки Dual Skin. Вона передбачає установку “лицьового” фасадного скла, що виконує естетичну функцію, а іноді і захисну, встановлюється поверх існуючої споруди.

Переваги

Такі системи набирають популярність не тільки через естетичність і статусність. Експлуатація показує, що властивості конструкції не обмежуються зовнішніми даними, і можна говорити про такі переваги, як:

 • монолітна дзеркальна поверхня, без перегородок, створюється ефект легкості і повітряності споруди;
 • герметичність, за рахунок використання загартованого скла і спеціальних технологій кріплення забезпечується надійний захист від шуму і погодних змін;
 • застосування у виробі виключно міцних, екологічних і довговічних матеріалів, що створює всі умови для повноцінної служби протягом усього гарантійного терміну і навіть довше;
 • простота догляду і ремонту.

Щоб фасад мав заявлений функціонал, потрібно перед тим, як замовити спайдерне скління, порадитися з нашими фахівцями. Вони підкажуть, на які нюанси варто звернути окрему увагу, і що робити для того, щоб не переплачувати і отримати гідний результат.

З чого складається конструкція

Повноцінна скляна структура обов’язково складається з якісних деталей і фурнітури, виконаних з надійного матеріалу. У компанії ALPRI використовуються моделі, які пройшли перевірку згідно з технічними вимогами. Адже ці елементи спайдерного скління фасадів відповідають за безпеку і функціональність всієї системи. До них відносяться:

 1. Шарніри. Ці вироби з нержавіючої сталі допомагають розподілити навантаження по різних точках в місцях кріплення. Вони дозволяють всьому пристрою залишатися злегка рухомим, щоб легше протистояти зовнішньому впливу. Їх потрібно правильно підібрати, в залежності від особливостей проекту (прямі або під кутом, для внутрішнього використання або зовнішнього).
 2. Кронштейни. З’єднують між собою шарніри, вони то і нагадують павуків видали. Щоб їх підібрати для кожної конкретної конструкції, потрібні ретельні розрахунки, що враховують ступінь навантаження, кут нахилу та інше.
 3. Герметик. Вони відповідають за з’єднання стекол між собою, забезпечують захист від атмосферних впливів. До них і до самого процесу герметизації пред’являється багато вимог, так як це дуже відповідальний момент.

Також важливо правильно підібрати саму систему кріплення:

 • до несучих конструкцій;
 • на металеву стійку;
 • до гвинтової системи;
 • на скляні ребра.

Головна мета, яку ми переслідуємо, це повне виконання проектної задумки: конструктивна надійність, довговічність і естетична привабливість. Тому до підбору, установки і збірки всіх елементів ми підходимо дуже скрупульозно. Якість, сертифікація і відсутність дефектів – невід’ємні вимоги до всіх деталей.

Чому їх варто замовити саме в ALPRI

Наше підприємство вже багато років стає фаворитом своїх покупців, і планка тільки зростає. Однак на вартість спайдерного скління це практично не впливає. Ми вважаємо, що кожна організація повинна мати можливість виділитися і привернути увагу споживача за допомогою оригінального екстер’єру і незвичайного фасаду.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

 1. Приємні і прозорі умови угоди, без завищених вимог і розпливчастих обіцянок.
 2. Адекватний прайс, що дозволяє самостійно перевірити калькуляцію підсумкового чека.
 3. Високий рівень сервісу та інформування під час проведення робіт (при бажанні).
 4. Надійно, безпечно, довговічне і на совість виконану роботу.
 5. Ідеальний зовнішній вигляд будівлі, який виділяється серед інших, демонструє статус власників.
 6. Допомога в ремонті і догляді після установки, можливість звертатися за консультацією і поточними питаннями в процесі експлуатації.
 7. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Якщо Ви бажаєте створити повітряний і стильний дизайн будівлі, який всім припаде до душі, то Вам точно потрібен спайдерний варіант від ALPRI. Це також спосіб залучити хороших клієнтів, заявити про себе і стати тими, ким завжди хотіли бути – організацією, яка вміє себе презентувати.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Фасадні системи в більшій мірі встановлюються в житлові приміщення, або в приміщення з великою прохідністю людей. Це магазини, торгові центри, заправки, приватні будинки та інші, звичні для нас будівлі. Найважливіше, що враховується при будівництві – це безпека! Безпечним склом вважається скло – загартоване. Чим воно відрізняється від «сирого»? Тим, що при розбитті, воно розсипається на осколки без гострих країв, що зменшує ймовірність нанесення шкоди людині або тваринам, а якщо використовувати загартоване скло з триплексом (склеєні плівкою, між собою два скла), то уламки залишаться на плівці, до заміни пошкодженого склопакета на новий .

Однією з відмінностей від світлопрозорого фасаду (стійко-ригельного) є – відсутність несучих рам, між скляними сегментами. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних спайдеров. Спайдерна система скління вважається холодним типом фасадних систем, на відміну від стійко-ригельного, тому перед замовленням потрібно обов’язково визначити цілі його застосування.

Така система скління може складатися з листового скла (триплекс) великих розмірів. Крім того, стикування скляних полотен може бути змонтована практично під будь-яким кутом, що дозволяє нам втілити в життя самі, здавалося б, не реальні проекти.

БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
Залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами у
найближчий час для уточнення всіх деталей.

  Отримайте точні ціни на фасади

  Вартість фасадів з урахуванням доставки і монтажу, підкаже консультант. Телефонуйте:

  0 800 300 666

  Не знаєте, який розмір фасадів потрібен?

  Вам допоможе замірник, який врахує всі нюанси для розрахунку остаточної вартості.
  Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами: