Компанія «ALPRI» активно розвивається на ринку України та є лідером в області розробки і виробництва віконних, ролетних і дверних систем з високоякісного алюмінію.

Компанія працює на ринку з 2008 року і є одним з найбільших автоматизованих заводів на півдні України. Підприємство знаходиться в м. Миколаєві і має розвинену мережу комерційних представництв, які здійснюють свою діяльність в Миколаївській, Дніпропетровській, Херсонській, Кіровоградській та Одеській областях.

Основна сфера діяльності компанії – проектування, розрахунок, виробництво і установка алюмінієвих фасадних систем, вікон, дверей, воріт і ролет будь-якої складності і конфігурації.

Нам довіряють

Галерея

АЛЮМІНІЄВІ ПРИВІЛЕЇ ДЛЯ ВАС

Сувора товарна політика, близькі і дружні відносини з партнерами, гнучкість та інновації зробили нас тими, хто ми є на даний момент. Протягом всього-лише кількох років компанія «ALPRI» перетворилася на успішне підприємство своєї галузі.

Компанія «ALPRI» має власні автоматизовані лінії з виробництва ролет та алюмінієвих конструкцій. Також у нас можна замовити секційні ворота як для гаража або підприємства, так і в’їзні ворота всіх типів.

Наше підприємство – одне з небагатьох в Україні, яке має сертифікати якості по всім державним стандартам на випущені вікна, двері, вітрини з алюмінієвих профілів і енергозберігаючі склопакети. Щомісяця наша продукція проходить тестування на спеціальних випробувальних стендах, де перевіряється на стійкість до впливу вітрових навантажень і механічних пошкоджень. Тому продукти компанії встигли завоювати авторитет серед покупців по всій Україні.

Фахівці компанії «ALPRI» працюють на передовому устаткуванні німецьких концернів ELUMATEC та ALUMA Presta, використовуючи кращі алюмінієві системи європейських і вітчизняних виробників: Reynaers, Kurtoglu. Також компанія «ALPRI» є офіційним партнером групи компаній «Alutech» в Україні і ексклюзивно надає продукцію з її матеріалів та комплектуючих.

Головний принцип нашої роботи з клієнтам – націленість на кінцевий результат, а значить і повне задоволення потреб клієнта.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • високоякісний монтаж
  • професійний супровід
  • власне виробництво
  • широкий асортимент
  • високоякісна продукція
  • чесність
  • бездоганний сервіс
  • індивідуальний підхід
0
Фахівців
0
Щасливих клієнтів
0
Успішних проектів

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

ІННОВАЦІЇ

Безперервний розвиток та інновації – ключ до нашого успіху. Щороку компанія «ALPRI» з гордістю представляє новий інноваційний продукт – потенційного лідера галузі. Ми аналізуємо поточні вимоги ринку, щоб створити ідеальний продукт, який задовольнить попит і буде відповідати найвищим очікуванням покупця.

Партнерство

Наші покупці, партнери та вся команда «ALPRI» є рушійною силою всіх дій компанії. Близьке партнерство та співробітництво між відділами збуту по всій Україні сприяють продуктивної діяльності, що забезпечує суттєві переваги кожній із сторін.

ГНУЧКІСТЬ

Мабуть, гнучкість є однією з наших найсильніших якостей! Проста структура підприємства та вільний доступ до будь-якої інформації дозволяють нам швидко, активно і динамічно відповідати на всі запити споживача і вимоги ринку.

СУМІСНІСТЬ

«Працює» – магічне слово в нашій товарній політиці. Всі серії продуктів компанії «ALPRI» підходять один одному та є сумісними між собою.

Проекти, реалізовані за підтримки компанії «ALPRI», такі як Алуштинський дельфінарій «Акварель», житловий комплекс в м. Лівадія, піцерія «Celentano» в м. Миколаєві, готельний комплекс «999» в м. Місхор та багато інших, формують сучасні будівельні тенденції не лише на півдні України, а й на території всієї країни.

ВИ ХОЧЕТЕ ЖИТИ КОМФОРТНО, КРАСИВО І СУЧАСНО? КОМПАНІЯ «АЛПРИ» ЗАВЖДИ РАДА ВАМ В ЦЬОМУ ДОПОМОГТИ!