ПЕРЕВІРЕНА НАДІЙНІСТЬ

СУЧАСНІ ВІКНА ТА ДВЕРІ

ЯКІСНИЙ МОНТАЖ

ПОРТФОЛІО

Головна

КОМПЛЕКС РОБІТ

Головна мета проекту – облаштувати автомийку практичними і надійними секційними воротами, засклити фасад і встановити огорожі.

Головна

ФАСАДНА СИСТЕМА REYNAERS

Головна мета проекту – отримати теплий об’єкт громадського користування, що привертає увагу і клієнтів, і який відповідає всім державним стандартам і нормам будівництва.

Головна

КОМБІНОВАНИЙ ФАСАД

Головна мета проекту – клієнт повинен отримати теплий і затишний об’єкт, що привертає відвідувачів своїм сучасним зовнішнім виглядом.

Головна

ТЕПЛИЙ АЛЮМІНІЙ

Багатоповерховий житловий будинок – новобудова. Головним завданням проекту була установка довговічних вікон і дверей, які відповідають державним стандартам.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Виробництво

Власне виробництво

Доставка

Безкоштовна доставка транспортом компанії

Терміни

Найкоротші терміни виготовлення

Власні приміщення

Власні складські приміщення з постійною наявністю сировини

Сертифікати

Повна відповідність стандартам якості

Сервісний центр

Власний сервісний центр

6 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАМИ

Власне виробництво
Безкоштовна доставка транспортом компанії
Найкоротші терміни виготовлення
Власні складські приміщення з постійною наявністю сировини
Повна відповідність стандартам якості
Власний сервісний центр

Ми в instagram

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ ВІД ПРЯМОГО ВИРОБНИКА

Вікна, двері, ролети і ворота від компанії «АлПрі» є одним з найпопулярніших видів конструкцій, які вибирають для офісів, житлових і виробничих приміщень. Вони характеризуються міцністю, довговічністю, стійкістю до корозії, а також іншими унікальними властивостями.

Виготовлення та встановлення віконних і дверних конструкцій з алюмінію, якими можуть бути обладнані фасади, вхідні групи, зимові сади, балкони і лоджії, ми пропонуємо Вам замовити в компанії «АлПрі».

Алюмінієві конструкції «ALPRI» – це результат високопрофесійний роботи наших інженерів, фахівців у цій галузі. Якісні системи з алюмінію вже давно зайняли міцні позиції в сучасному будівництві та архітектурі, їх застосування зростає з кожним роком.

Наша компанія займається виробництвом алюмінієвих вікон, дверей, фасадів та інших конструкцій, використовуючи профілі провідних світових виробників.

В арсеналі фірми «АлПрі» сучасні виробничі потужності, проектно-конструкторський підрозділ і монтажний відділ, тому виробництво алюмінієвих дверей, фасадів, вікон та інших систем з алюмінію виконується на найвищому рівні. Проектування і виробництво алюмінієвих систем є основним напрямом діяльності нашої команди. Устаткування фірми дозволяє виконувати виробництво як алюмінієвих фасадів, перегородок, так і автоматичних гаражних воріт.

НАША КОМПАНІЯ ПРАЦЮЄ З 2008 РОКУ І ЗМОГЛА СТВОРИТИ ІМІДЖ НАДІЙНОГО ПАРТНЕРА У ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ НЕ ЛИШЕ В М. МИКОЛАЇВ, ДЕ РОЗТАШОВАНИЙ НАШ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС, АЛЕ І В ІНШИХ МІСТАХ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ, А ТАКОЖ У КИЄВІ. МИ ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ ВСІМ НАШИМ КЛІЄНТАМ.

 

Виготовлення алюмінієвих вікон, виробництво алюмінієвих воріт, ролет та інших металоконструкцій – це далеко не повний список того, що виготовляє наша компанія.

Нам довіряють